NETPlus Telekom

HAKKIMIZDA

NETPLUS

Geleneklere bağlı yenilikçi internet hizmetleri.

NETPlus Telekomünikasyon 2014 yılından beri Kayseri’nin markası olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir. NETPlus Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu onaylı bir İnternet Servis Sağlayıcı firmadır.

Türk Telekom Altyapısındaki Paketler

Türk Telekom altyapısı ile daha uygun fiyatlarla Fiber, VDSL ve ADSL kampanyalarımızla tanışın!  Altyapınız hangi türü destekliyorsa Türk Telekom üzerinden sizlere daha ekonomik fiyatlarla ev interneti hizmeti sağlıyoruz.

Güvenli İnternet

Yüksek hızlı

Kesintisiz İnternet

Ücretsiz Kurulum

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.