NETPlus Telekom

VAE Yerleşik Alt Yapı
Komşunu Getir Kampanyası

 

Kampanya kapsamında mevcut aboneler, komşusunu davet ederek kampanyaya dâhil olmuş olacaktır. Kampanya dahilinde işlemlerin gerçekleştirilmesi için abone olacakların NETPlus Telekomünikasyon firmasını ziyaret ederek başvurularını yapmaları gerekmektedir. Önerilen kişi tarafından aboneliğin başlatılması gerekmektedir.

  •  Önerilen kişinin bağlantısı gerçekleştirildikten sonra öneren kişi kampanyaya hak kazanmış olacaktır.
  •  Önerilen kişinin başvuruyu iptal etmesi ve bağlantının gerçekleşmemesi durumunda, öneren kişi için kampanya geçersiz sayılacaktır.
  • Öneren kişiye faturasında 100 ₺ indirim hakkı tanımlanacaktır.
  • Önerilene ise aktivasyon ücretinde 50 ₺ indirim yansıtılacaktır.
  • Bu tutar kişilerin kampanya bedelidir ve bu fiyata cihaz dâhil değildir.
  • Öneren kişiler için kampanya başlangıç tarihi, önerilen kişinin bağlantısı gerçekleştikten sonraki fatura dönemi başlayacaktır.
  • Öneren kişinin aktif abonemiz olması gerekmektedir. İptal edilmiş aboneler için kampanya geçerli olmayacaktır.
  • Aboneler, sahip oldukları abonelik için en fazla 10 kişiyi önerebileceklerdir.
  • Önerilen kişiler, abone olduktan 30 gün sonra öneren konumuna geçebilirler.
  • VDSL Modem kullanılması durumunda müşteri bu modemi kendi tedarik edebilir veya firmadan satın alabilir.

Fiber modemde ise modemin kullanım hakkı aboneye mülkiyet hakkı firmaya ait olmak üzere aboneye ücretsiz olarak kullandırılacaktır. Aboneliği sonlandırma durumunda modem firma adresine müşteri tarafından teslim edilmelidir. Aksi halde modem ücreti müşteriden tahsil edilecektir.
Kampanyadan yararlanan aboneler, kampanyanın karşılığını nakit olarak talep edemezler.

* SADECE KAYSERİ’YE ÖZEL BİR KAMPANYADIR.

NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.