NETPlus Telekom

VAE Fiyat Taahhütlü Kampanya

Kampanya dâhilinde işlemlerin gerçekleştirilmesi için abone olacakların NETPlus Telekomünikasyon firmasını ziyaret ederek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

  • Kişi bağlantısı gerçekleştirildikten kampanyaya hak kazanmış olacaktır.
  • Kişinin başvuruyu iptal etmesi ve bağlantının gerçekleşmemesi durumunda, kampanya geçersiz sayılacaktır.
  • Kişinin abone olduğu tarihten itibaren 12 ay içerisinde fatura bedeline herhangi bir zam gelmesi durumunda abone bu zamdan etkilenmeyecektir. Bu nedenle kişiye 12 ay taahhüt yapılacaktır ve taahhüt bozma bedeli olarak normal paket fiyatından yapılan indirimler aboneden tahsil edilecektir. Ayrıca müşteriye yansıtılan indirim olan 250 ₺ kurulum bedeli de aboneden tahsil edilecektir.

Paketler ise ;

  • 24 mb’e kadar sınırsız kotasız aylık 180 ₺ , (Normal paket satış fiyatı 300 )
  • 100 mb’e kadar sınırsız kotasız aylık 220 ₺ şeklindedir. (Normal paket satış fiyatı 400)
  • Kampanya dâhilinde ilk ay ücretsiz kullanım sağlayacaktır.
  • Bu tutar kişilerin kampanya bedelidir ve bu fiyata cihaz dâhil değildir.
  • VDSL Modem kullanılması durumunda müşteri bu modemi kendi tedarik edebilir veya firmadan satın alabilir.
  • Fiber modemde ise modemin kullanım hakkı aboneye mülkiyet hakkı firmaya ait olmak üzere aboneye ücretsiz olarak kullandırılacaktır. Abonelik bitiş tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde modem firma adresine müşteri tarafından teslim edilmelidir. Aksi halde modem ücreti müşteriden tahsil edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için abone olacak kişi/kişiler 0 (850) 304 38 00 santral numaramızı arayarak bilgi alabilir kayıt yaptırabilir, alt yapı durumu kontrol edilerek bilgi aktarılacaktır. 


NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 10.07.2023 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.