Size en yakın QNB FİNANSBANK ATM noktaları için tıklayınız.

Türkiye’nin her yerinde yaygın olan QNB Finansbank ATM’lerinden ödemelerinizi hiçbir ekstra masraf ödemeden 7/24 güvenle gerçekleştirebilirsiniz!

Değerli müşterimiz, internet fatura ödemelerinizi QNB FİNANSBANK ATM’lerinden KARTSIZ İŞLEMLER→ HESABA PARA YATIRMA→ TL YATIRMA→ BAŞKASININ QNB FİNANSBANK HESABINA PARA YATIRMA menüsünden, abone olan kişinin TC kimlik numarası ve yanınızda olan cep telefon numarasını tuşlayıp, gelen aktivasyon kodunu girdikten sonra 67033939 numaralı hesap numaramızı tuşlayarak, aidat ya da para transferi seçeneğini tuşlayıp, tutarı girerek komisyonsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Not: ATM para üstü vermemektedir.

Ücretinizi bozuk para olarak yatırmanızı tavsiye ederiz. Fazla yapılan fatura ödemeleri bir sonraki fatura dönemine yansıtılmaktadır.

BANKA: QNB FİNANS BANK
HESAP ADI: NETPLUS TEL. VE BİL.HİZ.SAN. TİC. LTD. ŞTİ
HESAP NO: 67033939

İnternet bankacılığı veya mobil bankacılıktan EFT/havale yapacak müşteriler dekontun açıklama kısmına mutlaka İNTERNET HAT SAHİBİNİN Ad Soyad, TC kimlik numarası veya SMS olarak almış olduğunuz kullanıcı kodunu mutlaka belirtmelidir.

Yapılan Havale ve EFT işlemleri 3 (üç) iş günü sonra dikkate alınacaktır.

BANKA: QNB FİNANSBANK
ALICI: NETPLUS TEL. VE BİL.HİZ.SAN. TİC. LTD. ŞTİ
İBAN: TR 9000 1110 0000 0000 6703 3939

Borçtan dolayı kısıtlamanız varsa, kısa sürede açılması için ödeme fişi veya dekontunuzu +90 555 055 95 95 numaralı WhatsApp hattımızla paylaşabilirsiniz.