NETPlus Telekom

NetPlus Alt Yapı
Birlikten Hediye Doğar Kampanyası

 

Kampanya dâhilinde işlemlerin gerçekleştirilmesi için Binadan bir kişi firmamızı arayarak alt yapı sorgulaması yaptırması ve bağlantının istendiği noktadan konum göndermesi ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İncelenen bölge sonucunda bağlantı verilebilirlik durumuna bağlı olarak kişilerin kampanyayı kabul etmesi ve bağlantının gerçekleşmesi sonucunda aboneler indirim hakkı kazanmış olacaktır.

Kampanya kapsamında Alt yapısı NETPlus olamayan  Binalarda özel Kurulum yapılmaktadır.  Mevcut bina sakinleri başvuruda ortak bulunarak , kampanyaya dâhil olmuş olacaktır.

      Kampanya Şartları;

 • Binadan en az 5 kişi başvuruda bulunarak talep alındığı takdirde Ekipler tarafından öncelikle Keşif daha Sonra kurulum yapılacaktır
 • Binada 5-10 kişiye kadar  talepte bulunulduğu takdirde ilk 3 ay ücretsiz kullanım
 • Binada 10-20 kişi arasında talepte bulunulduğu takdirde ilk 6 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanılacaktır 
 • 12 ay kalma sözü taahhüt olacaktır
 • Mevcutta Yer Alan Tarife Fiyatlarımız; Güncel Personel Maliyetleri, Altyapı Ve Erişim Maliyetlerindeki Artışlar, Enflasyon Vb. Ekonomik Koşullar Nedeniyle Güncellenebilmektedir 
 • Modemi olmayan Aboneler 12 ay Taahhüt sözüne karşılık Cihazı ücretsiz olarak kullanacaklardır, cihazların mülkiyeti firmaya ait olup sadece kullanım hakkı aboneye aittir.
 • Cihazların garanti kapsamı dışındaki arızaları müşteri karşılayacaktır.
 • 12 ay taahhüt yapılacaktır. Taahhüt bozma bedeli 1500 ₺’dir.
 • Aboneliği sonlandırmak istediğinde cihazları 7 iş günü içerisinde firmamıza teslim etmelidir.
 • 3 veya 6 aylık Kampanya sonunda paketler ise ;

            20 mbpse kadar Sınırsız ve Kotasız : 200 ₺ 

            25 mbpse kadar Sınırsız ve Kotasız : 250 ₺ 

 • Kampanyadan yararlanan aboneler, kampanyanın karşılığını nakit olarak talep edemezler.
 • Mevcut kampanyadan faydalanan Aboneler diğer kampanyalardan faydalanamazlar.
 • NETPlus Telekomünikasyon altyapısı yeni kurulacak olan binalarda geçerli bir kampanyadır.
 • NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

Fiber modemde ise modemin kullanım hakkı aboneye mülkiyet hakkı firmaya ait olmak üzere aboneye ücretsiz olarak kullandırılacaktır. Aboneliği sonlandırma durumunda modem firma adresine müşteri tarafından teslim edilmelidir. Aksi halde modem ücreti müşteriden tahsil edilecektir.
Kampanyadan yararlanan aboneler, kampanyanın karşılığını nakit olarak talep edemezler. Binada 5-10 kişiye kadar  talepte bulunulduğu takdirde ilk 3 ay ücretsiz kullanımBinada 10-20 kişi arasında talepte bulunulduğu takdirde ilk 6 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanılacaktır 

* SADECE KAYSERİ’YE ÖZEL BİR KAMPANYADIR.

NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.