NETPlus Telekom

Ne Olursan Ol Gel Kampanyası

 
 
 

Mevcut İnternet Hizmetinizi Kapatmakla Zaman Kaybetmeyin!

NETPlus Telekom alt yapısı ile istediğiniz paketi  seçebilmeniz için  diğer operatörden çıkacak olan cayma bedeli tutarını NETPlus karşılıyor! Diğer internet servis sağlayıcıları ile olan sözleşmeniz NETPlus Turktelekom  altyapısı ile İnternet Hizmeti almaya engel değil. NETPlus internet kampanyalarından birisini seçmeniz durumunda iptal ettirdiğiniz diğer internet servis sağlayıcılarından çıkacak olan İptal bedeli NETPlus  tarafından karşılanmaktadır. 

  • NETPlus  Turktelekom Ev internet kampanyalarından birine geçmek istiyor, mevcut internetinize iptal bedeli çıkacağından geçemiyor iseniz sizlere güzel bir haberimiz var. NETPlus kullanmış olduğunuz internet servis sağlayıcısından iptal durumunda çıkacak olan cayma bedelini almış olduğunuz kampanya koşullarına göre karşılamaktadır. 
  • Kampanyalar bölümünde bulunan VDSL  , fiber NETPlus TÜrkTelekom  kampanyalarında cayma bedeli karşılanmaktadır.  Altyapınıza göre almış olduğunuz kampanyalarda cayma bedeli tutarları değişiklik göstermektedir. Tutar değişikliği vermiş olduğunuz 12 ay yada 24 ay taahhüt süresine göre belirlenmemektedir. Sabit cayma bedeli 1-1000 TL arasına kadardır.  Katıldığınız veya katılacağınız kampanya koşullarına göre iptal bedeli karşılanan tutarlar şu şekildedir;    Taahhütlü VDSL 1000 ₺ e kadar,  Taahhütlü FİBER 1000 ₺ e kadar.

 

           Cayma Bedelimin Karşılanması İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

NETPlus Telekom  İnternet Kampanyalarından birini seçip aktif olarak kullanmaya başladığınız taktirde, kullanmış olduğunuz diğer internet servis sağlayıcısındaki aboneliğinizi iptal edin. İptal işlemini gerçekleştirdiğiniz durumda takip eden fatura döneminizde iptal faturanız çıkacaktır. İptal faturanız posta yolu ile veya mail yolu ile size ulaşacaktır.

Tarafınıza ulaşan iptal faturasını 7  (yedi) Gün içerisinde NETPlus müşteri numaranız veya TC kimlik numaranız ile  gönderdiğiniz taktirde işleme alınacak ve seçmiş olduğunuz aylık kampanya fiyatı tutarında cayma bedeli tutarınız bitene kadar size fatura yansımayacaktır.

 
  • Bu kampanya ile NETPlus 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatına dahil olabilirsiniz 
  • NETPlus  dünyasında fırsatlar hiç bitmiyor! 
  • 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile hem fiyatınızı sabitleyin hem de internetinizi her ay;        

                              24 Mbps’e kadar 500 ₺ yerine 400 ₺ ye kullanabilirsiniz.

                              100 Mbps’e kadar 550 ₺ yerine 450 ₺ ye kullanabilirsiniz. 

  • Kampanyamız Hakkında daha fazla bilgi Almak için 0850 304 3800 Santral hattımızı arayabilir görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.  

 
 

NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.