NETPlus Telekom

En Ekonomik Fiyatlar

EN EKONOMİK

Kurumsal İnternet Paketlerİ

  • NETPlus Alt Yapı
  • NETPlus TT Alt Yapı
  • KIRSAL

FATURALI EKO 1

16%

16 Mbps

16 Mbps

8 Mbps

100 /aylık

+KDV

FATURALI EKO 2

24%

24 Mbps

24 Mbps

12 Mbps

110 /aylık

+KDV

HIPER PAKET

25%

24 Mbps

24 Mbps

8 Mbps

120 /aylık

+KDV

ULTRA PAKET

35%

100 Mbps

100 Mbps

8 Mbps

150 /aylık

+KDV

KIRSAL 1

16%

16 Mbps

16 Mbps

4 Mbps

140 /aylık

+KDV

KIRSAL 2

24%

24 Mbps

24 Mbps

5 Mbps

180 /aylık

+KDV

Hızlı Dosya Aktarımı

Sınırsız veri

Güvenilir Ağa Güvenin

Garantili Hızlar

HEMEN BAŞVURUNU GERÇEKLEŞTİR SENİ DESTEK EKİBİMİZDEN ARAYALIM.

Başvurunuzu tamamlayabilmemiz için gerekli iletişim bilgilerini ve evrakların temini için seni 1 kereye mahsus arayacağız.
Hiçbir iletişim bilgilerini saklamayacak ve sana reklam SMS’leri göndermeyecek sen tekrardan aramamızı isteyene kadar aramayacağız.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 10.07.2023 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.