NETPlus Telekom

Komşunu Getir Kampanyası

Kampanya kapsamında mevcut aboneler, komşusunu davet ederek kampanyaya dâhil olmuş olacaktır. Önerilen kişinin telefon ile araması ve kampanyayı kabul etmesi sonrasında abone indirim hakkı kazanmış olacaktır.

 • Önerilen kişinin bağlantısı gerçekleştirildikten sonra öneren ve önerilen kişi kampanyaya hak kazanmış olacaktır.
 • Önerilen kişinin başvuruyu iptal etmesi ve bağlantının gerçekleşmemesi durumunda, öneren kişi için kampanya geçersiz sayılacaktır.
 • Önerilen kişi tarafından aboneliğin başlatılması gerekmektedir. Abonelik gerçekleşmediği sürece öneren kişi için kampanya geçerli olmayacaktır.
 • Öneren ve önerilene kampanya sürecinde 30 günlük fatura tutarında indirim yansıtılacaktır. Her iki taraf için de 30 günlük ücretsiz kullanım hakkı tanınacaktır. Bu tutar kişilerin kampanya bedelidir ve bu fiyata cihaz, aktivasyon, kablolama bedeli dâhil değildir.
 • Öneren ve önerilen kişiler için kampanya başlangıç tarihi, önerilen kişinin bağlantısı gerçekleştikten bir sonraki fatura dönemi başlayacaktır.
 • Öneren kişinin aktif abonemiz olması gerekmektedir. İptal edilmiş aboneler için kampanya geçerli olmayacaktır.
 • İptal etmiş ve yeniden abonelik için başvuran abonelerden kampanya kapsamında 250 ₺ yerine 150 ₺ aktivasyon ücreti tahsil edilecektir.
 • Faturalandırmada herhangi bir kampanya bedeli uygulanmayacaktır.
 • Aboneler, sahip oldukları abonelik için en fazla 10 kişiyi önerebileceklerdir. Önerilen kişiler, abone olduktan 30 gün sonra öneren konumuna geçebilirler.
  Kampanyadan yararlanan aboneler, kampanyanın karşılığını nakit olarak talep edemezler.

* NETPlus Telekomünikasyon altyapısı olan binalarda geçerli bir kampanyadır.


NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 10.07.2023 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.