NETPlus Telekom

Bağ Evi, Bireysel İçin
Özel Kurulum Kampanyası

Kampanya dâhilinde işlemlerin gerçekleştirilmesi için abone olacakların firmamızı arayarak alt yapı sorgulaması yaptırması ve bağlantının istendiği noktadan konum göndermesi ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

  • İncelenen bölge sonucunda bağlantı verilebilirlik durumuna bağlı olarak kişinin kampanyayı kabul etmesi ve bağlantının gerçekleşmesi sonucunda abone indirim hakkı kazanmış olacaktır.
  • Bağlantının gerçekleşmesi için yapılacak olan özel kurulumda kurulum bedeli olarak kişiden 1000 ₺ tahsil edilecektir.
  • Cihazı ücretsiz olarak kullanacaktır, cihazların mülkiyeti firmaya ait olup sadece kullanım hakkı aboneye aittir. Cihazların garanti kapsamı dışındaki arızaları müşteri karşılayacaktır.
  • 12 ay taahhüt yapılacaktır. Taahhüt bozma bedeli 1000 ₺’dir.
  • Aboneliği sonlandırmak istediğinde cihazları 7 iş günü içerisinde firmamıza teslim etmelidir.

Kampanya dâhilinde paketler ise ;

  • 16 mb download 4 mb upload’a kadar sınırsız kotasız aylık 150 ₺
  • 24 mb download 6 mb upload’a kadar sınırsız kotasız aylık 180 ₺ şeklinde olacaktır.
  • Bu müşteriler 1 yıllık aboneliği doldurduktan sonra ön ödemeli paketlere geçme hakkına sahip olacaklardır ve fiyat avantajı elde edeceklerdir.
  • Kampanya dâhilinde ilk ay ücretsiz kullanım sağlayacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için abone olacak kişi/kişiler 0 (850) 304 38 00 santral numaramızı arayarak bilgi alabilir kayıt yaptırabilir.


NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.