NETPlus Telekom

Gurbetçi WİFİ Ön Ödemeli Kampanya

Abone olacak kişinin telefon ile araması ve altyapının kontrol edilmesi sonrasında abonenin talebi alınarak kampanyaya dâhil edilecektir.

  • Abonenin bağlantısı gerçekleştirildikten sonra kampanyaya hak kazanacaktır.
  • Kampanya dâhilinde abone 3 aylık ön ödemeli paket seçecektir.
  • Bağlantının gerçekleşmesi için yapılacak olan özel kurulumda kurulum bedeli olarak kişiden 500 ₺ tahsil edilecektir. Bu fiyata kurulum, kablolama, modem ücreti de dahildir.

Kampanya NETPlus Telekomünikasyon alt yapısı ile ;

  • 16 mb’e kadar sınırsız /kotasız aylık 300₺ (1 aylık paket bedelidir )
  • 24 mb’e kadar sınırsız /kotasız aylık 400₺’dir. (1 aylık paket bedelidir )
  • Abonenin sisteme uygun modemi varsa kullanım sağlayabilir ve ya modemi yoksa firmamız tarafından modem temin edilecektir. Modemin kullanım hakkı aboneye mülkiyet hakkı firmaya ait olmak üzere aboneye ücretsiz olarak kullandırılacaktır. Abonelik bitiş tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde modem firma adresine müşteri tarafından teslim edilmelidir. Aksi halde modem ücreti müşteriden tahsil edilecektir.
  • Bağlantının gerçekleştirilmesi için eğer cat6 kablolama gereksinimi olacaksa kablolama ücreti 250₺’dir.
  • Herhangi bir taahhüt yoktur. Abone hiçbir cezai bedel ödemeden aboneliği sonlandırmak hakkına sahiptir.
  • Kampanyaya katılmak için abone olacak kişi/kişiler 0 (850) 304 38 00 santral numaramızı arayarak bilgi alabilir kayıt yaptırabilir, alt yapı durumu kontrol edilerek bilgi aktarılacaktır.


NETPlus Telekomünikasyon kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 10.07.2023 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.