NETPlus Telekom

Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

Ay içerisinde yapılan tarife değişikliği işlemi ayın 15'inde çıkacak olan faturanıza güncel olarak geçiş yaptığınız tarihten itibaren yeni paket ücretlendirmesi olarak yansıtılır.

Altyapınızın desteklemesi durumunda paket değişikliği yapabilirsiniz. Online işlemler merkezimize giriş yaparak kayıt bırakabilir ya da 0850 304 38 00 çağrı merkezimizi arayabilir ve sesli kayıt bırakabilirsiniz.

Fatura borcu nedeniyle hattı kapalı olan müşteriler paket değişikliği yapamamaktadır. Tarife değişikliği yapılabilmesi için ödenmemiş borç olmaması gereklidir.

Taahhütlü müşteriler faydalandıkları kampanyada yer alan hız/kotalara geçiş yapabilirler.

İnternet kullanımı için telefon hattına ihtiyacınız yoktur. Sabit telefon hizmeti almadan da NETPlus Telekom'da internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hız sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Modeminizi kapatıp açmanız gerekmektedir. Modemin yanında sinyal kesici telsiz yada telefon var mı kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi kanal değişimi işlemi uygulayabilirsiniz. Modemin yüksek açık ve evin merkez kısımlarında bir yerde konumlandırılması en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Modeme bağlı kullanıcı sayısı Wi-Fi performansına negatif etki eder. Özellikle online oyunlarda en iyi sonuç için Wi-Fi kapalıyken kablolu kullanım şarttır. DNS ayarlarınızı otomatikte kullanmanız gerekmektedir.

Türkiye'de bulunan altyapı her bölgede aynı kalitede ve seviyede hizmet sunmaya elverişli değildir. Bazı bölgelerde yüksek hızları almak mümkün olduğu gibi diğer bölgelerde altyapı kapasitesinden kaynaklı olarak tam kapasite ile hizmet veremeyebilir. Bu nedenle mevcut tarifenizin, bulunduğunuz bölgenin desteklediği altyapı hızı doğrultusunda maximum alabileceği hızı alabilir durumda olduğu anlamına gelmektedir.

Telefon

0850 304 38 00

e-mail

info@netplus.com.tr

DESTEK

0850 304 38 00

ADRES

Ofisim Kayseri 10/43 Melikgazi/KAYSERİ

DUYURU

Sayın abonemiz,
Firmamız tarafından yapılan fiyat güncellemeleri ile ilgili olarak; şeffaflık, hesap verilebilirlik, memnuniyet ve güvenilirlik ilkeleri gereği açıklama yapma gereği bulunulmuştur. Firma olarak her zaman uygun fiyat politikasını kendimize misyon edindik. Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatla bugüne kadar sunmaya çalıştık. Maalesef ülkemizdeki yüksek enflasyon tüm sektörlerde olduğu gibi sektörümüzde de maliyet artışlarına sebep olmuş, bunun yanı sıra yerleşik operatör olarak anılan ve ülkemiz genelinde tek altyapı sağlayıcı firma tarafından da 15.01.2024 tarihinde ansızın %100’e yakın fiyat artışı yapılması ile maliyetler karşılanamaz hale gelmiş ve zorunlu bir fiyat güncellemesine gidilmiştir. Siz değerli abonelerimize karşı uyguladığımız şeffaflık, güvenilirlik ve hesap verilebilirlik ilkeleri gereğince güncel fiyatlarımız bir çok firmanın aksine erkenden kamu oyu ile paylaşılmıştır. Her ne kadar fiyat artış oranımız yüksek görünse de paket fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında siz değerli abonelerimize sunulmuştur. Yerleşik operatör altyapısı ile internet hizmeti sunan tüm firmalar artan maliyetler sebebi ile yakın zamanda fiyatlarını güncellemek zorunda kalacaktır. Yapılan fiyat güncellemelerinin sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını düşünmekteyiz. Saygılarımızla.