• Ofisim Kayseri 10/43 Melikgazi/KAYSERİ
  • [email protected]
  • Mesai Saatleri: 08.30 - 18.00

Altyapı talebinizi oluşturun, binanıza ekonomik ev internetinin gelmesine öncü olun!

Adresinizdeki AirFiber altyapı gelişmelerinden haberdar olmak için bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Gelecekte NETPlus ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü tanıtım,
pazarlama ve reklam faaliyetleri amacıyla SMS,
arama veya e-posta ile iletişime geçilmesi ve bu amaçla yurt
içindeki tedarikçilerine aktarılmasına izin veriyorum.

Binanızda NETPlus altyapısı olabilmesi için öncelikle binanızdan en az 5 kişiye ihtiyaç duyulur.

Artan maliyetler ve altyapı giderleri için gerekli olan malzemelerin yurt dışından ülkemize gelmesinden dolayı en ekonomik şekilde bu maliyetlerin ortalamasına dayalı olarak en az 5 kişi tarafından aynı binada abonelik olması gerekmektedir.

İlk kurulum ve bina içi altyapı çalışmaları ücretlidir. Güncel ücretleri öğrenebilmeniz için 0850 304 38 00 üzerinden çağrı merkezimizde bulunan uzman ekiplerimizle görüşme yapabilirsiniz.

Kurulum ücretleri maalesef ki cihaz ve gerekli altyapı giderleri için kurulum bitiminde nakit olarak alınmaktadır.

NETPlus altyapısı AirFiber olduğu için kesinlikle binalarda inşaat gibi bir kurulum gerektirmez. Aksine binanız için en uygun kurulum yöntemidir.

Kurulum için en az 7 iş günü içerisinde ekiplerimiz gerekli keşfi yapmak için binanıza gelir. Keşif süresi sonunda ise ekiplerimiz binanız için uygun olacak cihazların temini ve gerekli ekipmanların hazırlığını tamamladıkları zaman binanıza kurulum için gelirler. Ekiplerimiz binanıza gelmeden önce mutlaka bizlere ilettiğiniz GSM numaranız üzerinden sizlerle iletişime geçeceklerdir.

Kurulum sonrası eğer aboneliğinizde herhangi bir taahhüt ve cayma bedeli bulunmuyor ise iptal gerçekleştirebilirsiniz. Taahhüt mevcut ise ıslak imzalı bulunan sözleşmenizde sizlere belirtilen cayma bedelini ödediğiniz taktirde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Hayır hiçbir AirFiber, RL cihazı radrasyon yaymamaktadır. Cihazlarımız uluslararası frekanslarda BTK tarafından izin verilen bant genişliklerinde yayın yaparlar. Tıpkı bir radyo vericisi gibidir.

Evet Bilişim Teknolojileri Kurumu tarafından yetkilendirilmiş resmi bir İnternet Servis Sağlayıcısı firmasıyız.

GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

NETPlus Telekomünikasyon değerli müşterisi;

Ülkemizde yaşanan depremden dolayı borcu sebebiyle interneti olmayan abonelerimizin internet erişimleri tekrardan açılmıştır. Teknik arızalar dışında internet erişiminde herhangi bir kısıtlama yapılmayacaktır.

NETPlus ailesi olarak en içten Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bu süreci hep birlikte atlatacağız.